| lucian69 a întrebat:

Am si eu o intrebare despre "Minecraft skyblock" pentru a juca imi trebuie Minecraft-ul cumparat?

6 răspunsuri:
| iCappy a răspuns:

LOL Logic ca NU.
Nu toate serverele au skyblock
Acest skyblock este atunci cand incepi intr-o insula si trebuie s-o extinzi.
Nu iti trebuie minecraft cumparat. Daca vrei un server in care poti juca skyblock linistit, cu playeri prietenosi intra pe Play.Minecraft-Romania.Ro

| Deatroiman a răspuns (pentru iCappy):

Nu trebuie cumparat stii ca la alti in videoclipuri joc skyblock? Da asa-i ei joaca pe servere.Cautati un sv bun de skyblock si joaca linistit si bucuros

| iCappy a răspuns (pentru Deatroiman):

Play.Minecraft-Romania.Ro e cel mai bun sv de minecraft din Romania.
Are sloturi 1000.

| Moon4Lord a răspuns:

Nu trebuie cumparat!
E un minigame care poate fi jucat pe server sau pe singleplayer, in singleplayer trebuie sa descarci mapa de pe net si sa pui ce ai descarcat in. minecraft/saves

| lucian69 explică:

Imi poti da un link de unde pot descarca Minecraft? Ca nu stiu de unde sa-l iau. Va dau funda!

| tonynegrui a răspuns:

Nu este doar un mini-game poti sa scoti mapa cu tot cu acela. exista si servere cu astfel de mini-game
si mai ales ca toate serverele sunt crackuite XD