| TerrorGhost a întrebat:

Salut.Am si eu o intrebare.Imi puteti spune un program de filmat in jocuri care sa nu faca fisierul video sa cantareasca multi GB gen daca filmez 15 min sa fie 100 MB si sa filmeze hd.

5 răspunsuri:
| Met a răspuns:

Uite unu il downladezi de aici http://hypercam-1.soft32.com/......-download/ inceacal :)

| TerrorGhost explică (pentru Met):

L-am downloadat am filmat dar cand deschid filmarea imi apare negru.Am luat si ale mediaplayere pentru vizualizat si tot asa imi apare timp de 34 de minute se vede numai negru

| Met a răspuns (pentru TerrorGhost):

Pai fa asa deschizi programu, si dai acol sus select region si dai click pe desktop si dai play si incepe sa filmeze sau dai F2 bifezi "Show rectangle around recorded area" si acol ultima "Capture layered..."

| TerrorGhost explică (pentru Met):

Erau toate bifate daca stii alt program

| Ghost99 a răspuns:

Salut incearca ceva versiune de Sony Vegas si cauta pe youtube tutoriale despre cum sa faci asta.Succes