| Costin_Victor_1994 a întrebat:

Am si eu o intrebare la inceput pare cam prosteasca dar sper sa ma ajutati. Am cumparat recent un laptop Laptop HP Pavilion G6-2245SQ si am instalat pe el Windows 8, cu toate driverele etc. si am cumparat si recent un antivirus BitDefender pe 1 an. Nu stiu de ce are unele momente cand se misca foarte greu, se blocheaza, odata fix cand aveam nevoie de o informatie nu mergea sa scriu parola la user laughing, iar dupa ce puneam parola cu on-screen keyboard, cand apasam pe o tasta se stingea ecranul si iar ma dadea la locul de pus parola straight face. Sa ii instalez Windows 7? Nu cred ca asta e problema, dar alta nu cred ca e. Procesorul este destul de bun i7, 1GB Video, 4gb ram etc... Ma enerveaza si nu stiu ce are.

2 răspunsuri:
| agathapurple a răspuns:

Din cate stiu eu, HP nu ofera decat drivere pentru Windows 8 64 de biti. Instaleaza Windows 7 32 de biti si nu o sa mai ai probleme.

| Ilogic221 a răspuns:

Windows 8 inca nu e finisat nu e terminat deci ia-ti windows 7 daca vrei grafica si viteza.