| Mustar4145 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de cs 1.6, cand fac o cerere de admin pe un server si sunt acceptat administratorul servarului imi zice sa-i dau in pm cu datele, pm inseamna privat dar ce date ar trebui sa-i las parola care o vreau eu ca sa ma loghez sau ceva de genu si acelasi lucru si la slot?

Răspuns Câştigător
| Anonimu19 a răspuns:

Numele tau de pe cs si parola, cateodata au un anumit model de PM. Iti da slot si dupa iti poti lua up fara sa mai dai datele inca o data.