| Nedea_Marius_1994 a întrebat:

legata de routerul meu wi-fi incerc sa ma conectez la el si nu merge nu stiu ce are

2 răspunsuri:
| Nedea_Marius_1994 explică:

Routerul este de la romtelecom dar am internetul de la o retea de cartier

| kikatsuki a răspuns:

Data viitoare fi mai specific la ce esti?
Daca esti la cliknet Romtelecom. Intra pe chrome sau ce ai si scrii la cautare:192.168.1.1 iti bagi acc si pw adica :admin la ambele, dar sa ai grija cum lucrezi pe acolo. Dar intai verifica daca nu cumba e din cauza parolei de pe spatele routerului se scrie motamo cu litere maritongue