| fundita5 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care joaca League of Legends! Vreau sa imi iau un campion pentru ranked si sa fie dificultate medie, si as vrea sa aleg intre :Rengar, Yasuo, Vayne,Darius,Thresh, Vel Koz!

Răspuns Câştigător
| TDGAMING a răspuns:

Depinde pe ce lane vrei sa joci si care dintre ei iti place. Incerca sa cumperi campioni care nu sunt banati des si care iti plac si sti sa joci cu ei. Eu as zice sa ai pentru fiecare lane cate 2 campioni cu care sa stii sa joci cat de cat bine.