| anonim_4396 a întrebat:

Salut am și eu o întrebare vreau sa achiziționez un joc pentru PC din magazin un dvd mai exact cu ETS 2 sau orice care joc și vreau sa îl joc online cum procedez la instalare bag dvd-ul în unitate instalez jocul și dau la multi player? Sa trebuie sa îmi fac ceva conturi la ETS2 am văzut ca îți cere cont ceva cu steam nu ma pricep explicațimi pas cu pas

2 răspunsuri:
| Olivers a răspuns:

Pai si contul de steam cum il fac sau de unde il iau!?

| aLoneInDark18 a răspuns (pentru Olivers):

Intri pe google cauti steam, il descarci apoi dupa ce instalezi iti da sa te loghezi sau sa faci cont, si iti faci, nu e asa greu