| DariusMDI a întrebat:

Salut, am si eu o mare problema la jocul Counter-Strike 1.6.
De ceva vreme nu stiu ce are s-a stricat, deci pur si simplu incep si il instalez, intru in joc, totul ok, dupa ce ies de tot din joc si intru iarasi imi dispare hud-ul, textele efectiv se buguieste total, va rog frumos daca ma puteti ajuta in aceasta privinta.
Am incercat sa il dezinstalez, sa il instalez la loc degeaba, am sters folder-ul Valve din regedit tot n-a mers.

1 răspuns:
| PainTech a răspuns:

Instaleaza din alta sursa.