| madalin552 a întrebat:

Salut, am si eu o mica problema, am mai folosit PayPalul dar am intampinat o problema, recent am scos 40€ din PayPal si de obicei eu scoteam pe card direct dar de data asta am dat sa ii scot pe contul bancar care e acelasi cu cardul si eu contul bancar il am in lei si credeam ca face automat conversia. Acum pe PayPal imi arata ca transferul a fost completat dar eu pe card nu am acea suma de bani, ce pot face?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Mai asteapta un pic sa vezi daca nu intra. Daca nu apare nimic mergi la banca si intrebi acolo.

| Wr3nch a răspuns:

De obicei la transfer in cont dureaza o zi pana intra.