| Farinas a întrebat:

Salut.Am si eu o nelamurire. in legatura cu shader model 3. am instalat eve online si cand dau run la joc imi ice ca nu poate rula. din cauza la shader model 3. doar ca eu l-am mai avut odata instalat si am jucat. dar acum nu mai merge. stie cineva?

1 răspuns:
| KeNz0r_6944 a răspuns:

Saltu farinas problema este de la placa ta video care nu suporta shader model 3.0, iti recomand sa iti iei alta, asa am patit si eu si mi-am cumparat altawinking FUNDA?