| David26 a întrebat:

Salut am si eu o problema.Acum cateva zile am luat jocul Call of duty modern wafare 3 sa joc multyplayer cu prietenii mei. Mi-a mers bine prima zi si din a doua zi mi se tot blocheaza si dupa isi revine l ajoc si cateodata mi se blocheaza tot pc imi da ecranu gri si trebuie sa dau restart. Multumesc anticipat si va rog daca stiti cum sa il fac sa mearga sa imi spunetibig grin.

Răspuns Câştigător
| ProxyDiamond a răspuns:

E posibil sa supra soliciti placa video.Ce placa video ai.

| David26 explică (pentru ProxyDiamond):

GeForce GT 440 daca as da un upgrade la driver crezi ca va merge?

| David26 explică (pentru ProxyDiamond):

GeForce GT 440 este posibil ca daca dau un update la driver sa mearga?

| ProxyDiamond a răspuns (pentru David26):

Eu am facut update si acu imi merge NFSThe Run aproape perfect inainte nici nu-mi intra in el.Deci degeaba e placa buna daca nu are update-uri.

7 răspunsuri:
| SGFlorinel a răspuns:

Verifica cerintele de sistem. poate nu respecti cerintele minime de aici: http://www.games-hd.com/system-requirements/call-of-duty-modern-wafare-3/

| David26 explică (pentru SGFlorinel):

Am facut si pe can you run it si crede-ma ca am peste big grin pot juca la full

| ProxyDiamond a răspuns:

Http://www.driver-soft.com/download.html
Incearca cu programu asta.Eu asa am gasit update.
P.S. vezi ca char daca ai placa mai mare sunt unele jcuri care o suprasoliita deoarece nu este compatibila.eu dau click dreapta pe ecran si dau pe NVIDIA Control panel si vad ce jocuri imi merg
Mie nu-mi merge jocu nu-i compatibil.Imi zice ca detaliile 3d nu sunt bune la joc

| David26 explică (pentru ProxyDiamond):

Ok multumesc foarte mult pentru sfaturi am facut cateva update-uri si imi merge bine. Inca odata multumesc!