| olteanu0127 a întrebat:

Salut am si eu o problema, am instalat Project IGI 1 si cand vreau sa intru sa joc imi da eroarea asta dar nu stiu care sa fie problema ca am instalat directx 9

Fatal error:

Couldn't flip:

DirectX error message : Unknown error

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ce placa video ai? Ar trebui sa mearga cam cu orice, jocul ala e antic. Chiar imi aduc aminte de el, chit ca l-am jucat acum vreo 10 ani...

| olteanu0127 explică (pentru KodrutZ):

Placa e de 1 gb am montato pe pc acum cateva zile, am windows 7 si dupa ce am montat placa s-a instalat si driverul automat, inainte sa pun placa a mers si mi-a zis cineva ca ar trebui windows; ul instalat din nou

| KodrutZ a răspuns (pentru olteanu0127):

CE placa? Instaleaza driverele manual de pe site-ul producatorului sau de la NVIDIA/AMD daca nu e placa cu drivere proprii si merg alea generice.