| bogdan1423 a întrebat:

am si eu o problema.Am procesor Intel pentium 4 de 3 ghz, 4 gb ram ddr3, placa de baza MSI G41M-P26,am windows 7 home premium (am incercat si ultimate) Mi-am instalat csu si imi merge foarte sacadat si cu lag 100-150...care este problema? (internetul este foarte bun am avut acum 2 luni o alta placa de baza si csu mergea foarte bine cu windows xp)

1 răspuns:
| CRC98 a răspuns:

Merge bine si cu Windows 7 dar cel mai important lucru este sa ai si putin timp sa-l cureti, sa stergi programe inutile, sa-l scanezi de virusi!