| King_4109 a întrebat:

Am si eu o problema. Am reinstalat ieri windows-ul si acum nu mai am sonor, iar cand vreau sa intru in GTA san andreas imi da o eroare de genu:Grand Theft Auto SA cannot find audio card installed. Ce e audio card? E un program de instalat? Plzzz dati-mi si un link de download daca da! Va rog sa imi spuneti ce sa fac!

4 răspunsuri:
| Ursus a răspuns:

Instaleaza driverul placii de sunet=)

| Ursus a răspuns:

Sigur l-ai instalat pe al' bun? Daca da, inseamna ca placa de sunet nu suporta, altfel nu pot sa-mi explic thinking

| King_4109 explică:

L-am instalat si nu merge!

| Ag86 a răspuns:

Audio card se refera la placa de sunet a Pc-ului, ai nevoie sa instalezi driverul acesteia, de obicei primesti driverul pe un CD impreuna cu Pc-ul la achizitioanarea acestuia.