| AzoreL112 a întrebat:

Am si eu o problema. Astazi mi-am luat VAC pe CS:GO pe motivul ca am jucat cu hack. Eu am mai jucat cu hack de pe alt cont si de pe acest cont, dar nu la competitive, ci la 1v1 cu prietenii mei. Are vreo legatura cu asta sau mi-am luat ban degeaba? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| AgentTorque a răspuns:

Ai folosit hack BAN

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu conteaza cu cin il folosesti. Atata timp cat ai unul de prinde si ban. Ideea VAC e sa nu folosesti de loc in nici o situatie.

| MeHighh a răspuns:

Nu iti iei niciodata VAC ban degeaba... deci da, are legatura cu faptul ca ai folosit hack