| Vasyle21 a întrebat:

am si eu o problema.
Cand vreau sa joc call of duty black ops 2 imi da urmatoarea eroare
This application has failed to start because dxgi.dll was not found. Re-installing the application may fix this problem.

Care stii din ce cauza si ce trebuie sa fac?
Dau Funda

2 răspunsuri:
| costyflamebossulbossilor34 a răspuns:

Pai dupa cum spune eroarea fisierul dxgi.dll nu este in ce probabil ai descarcat tu mergi pe net si scrie download dxgi.dll for call of... numele jocului. Posibil sa nul gasesti asa ca mai incearca sa-l descarci o data. Funda?
P.S.: eu mi-am descarcat o gramada de fisiere absente la unele jocuri si au mers

| BeYourSelf7 a răspuns:

Incearca sa instalezi direct x din nouhappy ultima versiune si spune-mi apoi daca merge sau nu