| ionutsukarulthau123 a întrebat:

Am si eu o problema cu Counter Strike 1.6(steam on), imi apare chatul ca pe cel non-steam. Ce pot face? Sau cum ii schimb culoarea chat-ului?

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Culoarea chat-ului se poate schimba cu comanda con_color in consola. de exemplu:

con_color "255 255 0" - galben
con_color "0 0 255" - albastru
con_color "372 18 72" - rosu
con_color "255 255 255" - alb
con_color "255 0 255" - violet
con_color "0 255 255" - albastru deschis
con_color "128 0 0" - rosu inchis
con_color "0 64 0" - verde

sau poti experimenta si tu oferind valori intre 0 si 255 pentru cele 3 coduri de culori.

| Bizon95 a răspuns:

Cred sincer ca ai trecut de la steam off la steam on si steam are f. prostul obicei sa pastreze setarile, de ex. stiu SIGUR ca net_graph 1 se pastreaza intre instalari, cu toate ca l-am dat numai in consola, nu l-am salvat nicaieri

incearca ceva de genul asta:
https://www.google.com/search?q=reset+cs16+all+settings