| Spurtzizc a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu GTA V. Eu l-am cumparat pe cd acum ceva timp si azi am incercat sa il reinstalez dar la cd-ul 5 imi da error. Am incercat sa il iau de pe Rockstar dar nu imi instaleaza jocul, cei 60g, doar ruleaza cevea repede in 2 min si imi intra in rockstar social club unde imi da eroare. Ma poate ajuta cineva?
De unde pot lua Gta-ul?

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Ai incercat sa dezactivezi serviciul antivirus si firewall-ul?
Ai instalate toate actualizarile pentru.NET framework si cele oferite de Microsoft?
Ai programe ce pot interfera sau care pot face conflicte cu programul care instaleaza jocul?

| vocaloidfan2211 a răspuns:

Uite un site care iti poate rezolva problema
https://cnhv.co/200f9