| iamodin a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu instagramul. Pana acum cateva zile, cand promovam o postare, totul mergea bine, dar de atunci, la fiecare promovare pe care incerc sa o fac, mi se cere sa creez o pagina de Facebook. Daca incerc sa creez una, primesc mesajul " A aparut o eroare la crearea paginii". Am incercat si din Facebook sa creez pagini, le-am sters, am incercat cu un alt cont de Facebook sa il conectez la Instagram, degeaba. Am incercat din ads manager, degeaba, nimic nu merge. Am contactat Facebook-ul, dar nici asta nu a mers.

A, si inca un lucru, pagina principala de Facebook este suspendata. Pe pagina vazusem 2 promovari facute la un joc de telefon cred, ceva ciudat, pe care eu nu l-am promovat.

Ma poate ajuta cineva va rog sa imi repromovez postarile de pe cont, nu conteaza ca e alta pagina de Facebook, chiar doresc sa imi promovez muzica...si in alt loc nu stiu unde.Am incercat si cu un alt cont de Instagram cu o pagina de Facebook incercata si pe contul meu, unde nu a mers, iar pe alt cont de Instagram a mers. Imi cer scuze de exprimare, am stat toata noaptea sa caut solutii.

Multumesc!