| Stolo a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu jocul Vampire the Masquerade Bloodlines, cand vreau sa intru intr-o cladire imi da urmatoarea eroare:
http://postimage.org/image/ff92dwmc/

1 răspuns:
| Zenithf a răspuns:

Cred ca jocul pe care il ai nu a fost spart bine. Producatorii din ziua de azi s-au smecherit, fac ca rutinele de securitate si cu cele functionale ale jocului sa nu poata fi identificate si separate usor si dau ceva bataie de cap crackerilor, rezultatul fiind de multe ori jocuri sparte prost, cu diverse erori, unele care fac ca jocul sa se inchida.