| AJAX123132 a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu OBS, cand incerc sa fac un video ori un live cu CS:GO imi sta pe loc filmarea si se mai misca cateodata dar mie imi merge foarte bine jocul. Asta imi face doar la CS:GO, am incercat orice si nu stiu ce sa ii mai fac. Componente GTX 1050 2 GB, i3 7100, 8 GB Ram, stiu ca este cam proasta placa video dar pe PUBG mi se misca super si pe filmare.

3 răspunsuri:
| FloriN714 a răspuns:

Vezi in setari la OBS sa ai rezolutia pe 1280x720 [ amandoua ] si sa ai la fps pe 60.

| AJAX123132 explică (pentru FloriN714):

Am incercat dar nu merge

| FloriN714 a răspuns:

Uita-te la un tutorial pe YouTube cu setari la obs si vezi sa ai bitrate maxim 3000-4000, daca nu merge instaleaza driverele de la placa video. Daca tot nu merge nu stiu, incearca alt program de filmat.