| Daniel_Andone_1993 a întrebat:

Salut! Am si eu o problemă cu platforma ORIGIN. De curând am trecut la Windows 11 si am reinstalat driverele si platformele dar la Origin nu mai reușesc sa ma loghez, introduc ID si Parola si cand ajung să-mi trimită acel cod de verificare nu il mai primesc.
Menționez ca am schimbat si Țara si Windows-ul (nu știu dacă are vreo relevanță).
MAI EXISTA VERO MODALITATE SA MA LOGHEZ SAU SA RECUPAR CONTUL?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Verifica sa nu iti fie codul prin spam.

| Daniel_Andone_1993 explică (pentru Wr3nch):

Am verificat! Si nimic!