| TheGamers a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu SAMP-ul, cand vreau sa ma conectez pe un server ma baga pe GTA San Andreas nu pe SAMP, am sters tot ce tine de gta sa din pc, am reinstalat si SAMP-ul si tot la fel imi face, ce are imi puteti spune va rog, dau funda.

Răspuns Câştigător
| hisaruki a răspuns:

Oare ai salvat gta ul si samp ul in acelasi folder? Daca da, atunci reinstaleaza samp ul si fa un folder special pentru samp.

| TheGamers explică (pentru hisaruki):

Samp-ul l-am instalat in folderul cu gta ca alt undeva nu ma lasa

1 răspuns: