| KlauDyU0109 a întrebat:

Am si eu o problema cu skype-ul. Deci, nu pot instala cea mai noua versiune de skype cand il instalez imi da o eroare dupa ce se termina si nici nu pot instala o versiune mai veche deoarece imi zice ca este prea veche si nu ma pot conecta va rog ajutati-ma!
Uita-ti eroare care imi apare!
http://uploadimage.ro/img.php?image=7872_untitled_jg20.j pg

Răspuns Câştigător
| kiri11 a răspuns:

Iti lipseste un fisier dll, mai exact KERNEL32.dll, trebuie sa il download-ezi de pe google si sa cauti cum sa il instalezi. Eu nu te pot ajuta mai mult happy

1 răspuns: