| Branescu_Alex_1997 a întrebat:

Am si eu o problema cu un joc.Mi-am instalat euro truck simulator2.Foarte tare jocu imi place foarte mult. Sunt lv 3 si merg ce merg cu tirul si mi se strica tirul din senin, pur si simplu.Nu i-am bagat niciun mod in joc deoarece nu-mi place sa joc cu moduri nu i-am facut nimic la joc. Eu cand mi-am instalat jocu l-am instalat cu internetul pornit si nu i-am instalat niciun patch.Ma gandesc sa fie aceasta problema.Va rog, dati-mi un raspuns cat de repede puteti.

Răspuns Câştigător
| Razva26 a răspuns:

Salut.i-ti explodeaza motorul pentru ca este jocul demo..instaleaza patch-ul 1.2.5 sau 1.1.1 si i-ti va merge. Funda?

| Branescu_Alex_1997 explică (pentru Razva26):

Sall.poti sa-mi dai si mie unul dintre patchurile pe care le-ai mentionat mai de vreme? Te rog

| Razva26 a răspuns (pentru Branescu_Alex_1997):

Http://www.eurotrucksimulator2.com/update.php uite aici toate ..astept funda

4 răspunsuri:
| lupuldark a răspuns:

Pai daca iti face asa ai virusi sau cv de genu ori te tamponezi cand nu esti atent sau apesi pe t si ti se descarca tirul dar til poti lua napoi daca te duci aproape de el si apesi t ca iti arata cand trebuie sa epesi pe el in stanga in coltul de jos

sper ca te-am ajutatwinking

fundita?happy

| Branescu_Alex_1997 explică (pentru lupuldark):

Dar nu cu remorca am eu probleme.Ci cu tirul.Mi se strica din senin la motor.nu ma busesc de nimic si nu apas pe niciun t