| Radu_Vlad_1998_2t8l a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu Youtube-ul, nu ma lasa sa intru de pe contul meu de gmail pe nimic, nici pe chrome, nici pe mozia, nici pe telefon.
Pe telefon ma scoate direct din aplicatie, si pe PC imi apare eroarea asta: "A apărut o eroare la încercarea de creare a contului YouTube, încearcă din nou mai târziu."

Stie cineva ce trebuie sa fac,
Multumesc mult.

1 răspuns:
| Tudy000 a răspuns:

Pai tu incerci sa-ti faci cont sau ai? Reinstaleaza chrome, mozila pe PC si mai incearca odata iar pe telefon reinstaleaza Youtube, macar pe google play esti logat sau nici acolo?