| Fernando19032022 a întrebat:

Salut,am și eu o problema, de curând cineva mi-a spart control de tw eu avand și asta la conectări, dar eu după 2 zile am scos acea conectare dar pana in prezent după 2 săptămâni el se poate conecta la mine pe cont, a mai pățit cineva?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Anunta de urgenta firma de energie electrica, sa vina sa-l schimbe!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Control de tw? vand? *Contul de twitter si *vezi?
Ai schimbat parola? Ai activat autentificare in 2 pasi in cazul in care ai PC-ul/Smartphone-ul infectat cu ceva keylogger?