| Alecsandruu1 a întrebat:

Salut,am și eu o problemă.
De două zile nu reușesc sa instalez Liga 1 in FIFA 19, deci am versiunea piratată a jocului,am descărcat modul pentru versiunea piratată și l-am instalat cu frosty mod manager,când bag modul in frosty îmi zici ca nu e compatibil cu versiunea,când intru in joc îmi apare background’u schimbat de la joc cu cel de la mod dar jocul tot același e, adică n-are nici un efect modul, ma poate ajuta cineva? Va rog!

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Esti sigur ca ai luat modul compatibil cu versiunea pe care o ai tu?

| Alecsandruu1 explică (pentru Wr3nch):

Da,patch’ul pentru versiunea piratată

| Alecsandruu1 explică (pentru Wr3nch):

Am luat patch’ul pentru versiunea piratată, și am încercat cu un mod diferit, și acolo nu am nici o problema, merge perfect

| Wr3nch a răspuns (pentru Alecsandruu1):

Probabil primul mod nu e compatibil cu versiunea ta.

| Alecsandruu1 explică (pentru Wr3nch):

Îmi poți da un email sau ceva sa putem vorbi?