| Konic23 a întrebat:

Salut.Am si eu o problema,este vorba de jocul GTA San Andreas.
Pana sa instalez windows-ul jocul rula foarte bine, dupa ceva timp, cand am reinstalat sistemul de operare (windows7 32bit) Am descarcat jocul, crack samp tot, si cand intram in samp sa intru pe server, pur si simplu nu se intampla nimic. Apoi am incercat sa intru in Gta San andreas single player, Dadeam Dublu-Click, nu se intampla nimic doar se schimba bara de start in culoarea albastra, si atat, Pur si simplu jocul nu rula. Mentionez ca driverele sunt instalate
Configuratie: 2GB Ram, procesor Intel dual core 3.20 Ghz, placa video 256MB, externa, Cine stie ce are? Am reinstalat din nou windowsul si e acceiasi problema, Astept raspunsuri.Cine ma ajuta are FUNDA. Va salut.

1 răspuns:
| Rektsona a răspuns:

Intra in proprietiets, compatibility si baga windows 7 sau da troubleshoot. funda?