| Khero a întrebat:

Am si eu o problema. Ieri mi-am luat un nou telefon (LG GS290) si am primit si cablu de date. L-am testam in prima zi am mers.In a doua zii cand am incercat sa conectez cablul in calculator mi-a aparut pe telefon,, Nu se poate executa! Iesiti din acest modul,,. Sunt disperat, pentru ca telefonul este nou nout si nu stiu din ce cauza nu se poate conecta telefonul la calculator! Va rog, dau funda!

3 răspunsuri:
| goodofwar09 a răspuns:

Cablul tau de date este virusat pentru ca in calculator ai virusi.

| Khero explică (pentru goodofwar09):

Nu prea cred ca pot virusa cablul de date!big grin

| goodofwar09 a răspuns:

Bada se poate daca nu ma crezi nu ma crede.