| cristii321312312 a întrebat:

Salut am si eu o problema la anumite jocuri gen loadout si warframe.Problema e ca atunci cand deschid jocul imi apare ecranul albastru si imi zice ca monitorul nu suporta acea rezolutie. Daca puteti sa imi spuneti daca pot sa schimb rezolutia jocului fara ca sa il deschid si daca pot sa imi spuneti cum.Dau funda pentru cine ma ajuta!

3 răspunsuri:
| vali1616 a răspuns:

Daca nai driverul la placa video instalat atunci asta cauzeaza problema.

| cristii321312312 explică (pentru vali1616):

Driverul e instalat numai ca am schimbat din greseala rezolutia la Loadout si de atunci majoritatea jocurilor fac fite deastea.Mersi oricum.

| Laur_Laur_1995_VI4s a răspuns:

Imi pare rau dar iti trebuie o placa video mai mare sau nu ai rami destuli (si nu poti schimba rezolutia dacu nu intri)