| IonutX197 a întrebat:

Salut, am si eu o problema la counter strike 1.6. Atunci cand trag cu XM1014 trage cu tinta din mijloc sau a de jos si cand pun tinta pe player nu-l nimere nu-i scade nimic iar ca sa pot sa-l nimer trebuie sa tin apasat si sa trag cu tinta de sus dar gloantele nu se duc in sus ci in jos. Va rog ajutati-ma big grin dau Funda.

Răspuns Câştigător
| lBroken69 a răspuns:

Probabil ai alt counter, sau un cfg greşit.Din câte ştiu ţinta merge în sus, nu în jos.Caută alt counter şi instalează-l.

1 răspuns: