| TwisTLeMoNeL a întrebat:

Am si eu o problema la Gta san andreas multiplayer...
Cand intru pe un server imi apare imaginea cu plaja aia si imi zice wrong server pass... De ce?

Răspuns Câştigător
| Jorah a răspuns:

Inseamna ca numele era rezervat, puneti alt nume.

3 răspunsuri:
| Jorah a răspuns:

Intra pe servere care nu au parola. Tu ai intrat pe cele cu parola.
Vezi du-te la "hosted" jos, si scrie la mode ROM. SI vezi alea care nu au un lacat in stanga.
Succes!

| TwisTLeMoNeL explică (pentru Jorah):

Serverul nu avea nici un fel de parola. Un prieten de-al meu intra fara probleme fara nicio parola

| Jorah a răspuns (pentru TwisTLeMoNeL):

Inseamna ca numele era rezervat, puneti alt nume.

| Appolo18 a răspuns:

Cel care a creat sv i-a pus o parola iar tu no stii iardaka vrei sa intri pe sv respectiv trebuie pass big grin