| Claudiu_Manolache_1995 a întrebat:

Salut am si eu o problema la pc care ma depaseste enrom de mult.
Am instalat windows pe x64 deoarece am achizitionat 4 gb rami si o placa video mai puternica, toate bune merge perfect pana in momentul in care il bag in Sleep... cand il repornesc (Wake up ) nu mai mi se aude sunetul iar totate videoclipurile si orice tip de film imi merge sacadat la 3 4 secunde daca ii dau restart isi revine la normal! am umblat la hardware accelrate... degeaba! am reinstalat windows pe x86 degeaba drivere la placa de sunet degeaba! chiar nu mai stiu ce sa ii fac daca cineva a mai intalnit problema asta si poate sa ma ajute? dau fundita celui care ma ajuta sa rezolv problema garantat

3 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Fa un reset de bios.

| Adiţ_Adrian_2001 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa instalezi o versiune de driver(sunet compatibila cu windows-ul tau!) PS: cauta pe net.

| Claudiu_Manolache_1995 explică:

Am incercat deja metodele astea 2! am incercat de fapt tot ce se putea nu sunt un necunoascator! am pus OS`uri pana acum de mi-au iesit pe ochii la nici un pc nu am intalnit problema asta