| andrei0465 a întrebat:

Am si eu o problema la serverul de counter strike, este pe un VDS Linux. Cand sunt playeri pe server si ma conectez de la favorite imi da crash(nu doar mie imi da, ci tuturor playerilor). Am reinstalat serverul, am bagam fostul server gazduit la takehost, am facut un server cu steamcmd, tot degeaba, cand sunt playeri pe server si incerc sa ma conectez DE LA TABUL DE SERVERE FAVORITE si sunt playeri pe server imi da crash, pe alte servere nu am problema asta. Va repet, nu doar mie, ci tuturor playerilor le da crash.Playerii pot doar sa scrie in consola connect "ip-ul de la server". Este foarte enervant si nu stiu ce sa fac. Sper sa ma ajutati! Multumesc pentru atentie!

4 răspunsuri:
| FlorinAjutorulThau a răspuns:

Salut, poate fi un bug de la Addon-ul pe care server-ul ruleaza. Incearca sa schimbi addon-ul, sau sa il urci din nou pe host, dar mai intai fa un back-up la users.ini, in caz de ai admini pe server.

| andrei0465 explică (pentru FlorinAjutorulThau):

Am scos folderele configs, plugins, scripting si data, tot aceeasi problema o am...

| FlorinAjutorulThau a răspuns (pentru andrei0465):

Deschide un ticket la firma unde ai server-ul, ar putea fi o problema a dedicatului.

| andrei0465 explică:

Inainte nu aveam problema asta, recent a aparut. Uitati ip-ul de la server: 46.102.116.67:27015