| Laur_Andrei_2001 a întrebat:

Salut, am si eu o problema la un laptop cumparat recent, am instalat windows pe el si am programele de drivere pe stick si nu mi-l primeste, nu arata nimic, dar la inceput se aprinde beculetul, are usb de 3.0 si de 2.0 si am bagat in amandoua, am reinstalat si windows, pot sa-l fac acasa cumva? am incercat cu mai multe stickuri si nimic, Ajutati-ma urgent!

2 răspunsuri:
| Lorena1787 a răspuns:

Cred ca laptopul tau nu are instalat usb-ul, adica iti trebuie un driver pentru a activa usb-ul, ca atunci cand bagi un stick sa mearga, nu ai loc pentru cd ca sa iti fie mai usor?

| Laur_Andrei_2001 explică (pentru Lorena1787):

Driverele de la usb sunt instalate.