| ToTaLw a întrebat:

Salut,am si eu o problema,ma uitam la un video si eram cu niste prieteni pe skype si deodata nu mai aud nici o voce la video iar la skype auzeam de parca am dat pe very low la mixer; sunetele de la video inca le auzeam, dar vocile nu.Am incercat sa umblu la setari din mixer,din control panel,am windows media player instalat, directx 9c instalat si nimic,nu aud nimic decat zgomotele, vocile nu.Am umblat si la setarile din skype si tot nimic; vreau sa stiu daca trebuie sa cumpar casti noi(am casti cu microfon) sau e ceva de la placa video.
Am nevoie de ajutor urgent!
Mersi anticipat!

1 răspuns:
| Apostolescu_Bianca_1998 a răspuns:

Da, probabil este de la castile dumneavoasta cate o data nu fac contat cum trebuie si probabil au un fir rupt sau cv gen.