| Dllke_Yonuts_1996 a întrebat:

Am si eu o problema mi-am tras Need For Speed Most wanted 2012, am intrat in el si imi apare pe tot ecranu o imagine neagra dar nu imi da nicio eroare. de la ce este?

6 răspunsuri:
| Myr3ll1994 a răspuns:

Problema poate fi de la crack, cauta pe net nfs most wanted 2012 crack fix, daca nici asa nu merge atunci nu ai ce iti trebuie pentru a rula jocul.

| Dllke_Yonuts_1996 explică (pentru Myr3ll1994):

Daca era de la crack imi dadea eroare.
cred!

| Myr3ll1994 a răspuns (pentru Dllke_Yonuts_1996):

Nu chiar, am patit si eu de multe ori asa ceva si trebuie sa caut alt crack pe net si mi-a mershappy

| AlexandruSfetcu1998 a răspuns (pentru Dllke_Yonuts_1996):

Adica de cat ai procesoru, ramu, placavideo etc...

| AlexandruSfetcu1998 a răspuns:

Spune-mi configuratia calculatorului tau