| valibc a întrebat:

Salut am si eu o problema minora joc un joc online si am o concurenta de cateva zile care face bani mai multi ca mine nu stiu de ce dar el este din italia si se pare ca areun program sau un hack sasi dea bani permanent pe joc! Exista aseamnea hackuri sau programe? deoarece omul ala triseaza si chiar nu-mi convine...

1 răspuns:
| Abadonna a răspuns:

Bineinteles ca exista si evident ca multi le folosesc. Depinde in ce mod actioneaza acel hack ( asta e in functie de cum se obtin acei bani in joc; de exemplu, la jocurile unde ca sa faci banii trebuie sa dai un anumit numar de click-uri exista boti care dau acele click-uri automat ca sa nu stai tu sa dai, etc ). Cel mai probabil ca are programe "ajutatoare" deoarece exista din acestea cam pentru orice fel de joc online.