| Andrei7376 a întrebat:

Am si eu o problema. Recent mi-am adus laptopul de la reparat (mi s-a stricat hard-ul) si am incercat sa imi pun jocuri, doar ca nu imi merg. Exemplu: fifa 14; l-am instalat corect (sunt sigur de asta), am copiat crack-ul doar ca atunci cand ii dau launch nu imi dechide jocul. Uneori imi mai apare "not fifa 14 find" (ceva de genu') sau probleme cu fisiere.dll. Am mai incercat si cu alte jocuri dar tot nu imi merg. Solutii? Multumesc anticipat. (apropo, am windows 7)

2 răspunsuri:
| Florian000 a răspuns:

Stii cum e cu astia care repara. Inloc sa repare fac mai rau.

| Andrei7376 explică (pentru Florian000):

Mda, cam asa-i... Daca nu rezolv nimic aici asta e urmatorul pas: sa il duc inapoi si sa le fac scandal laughing