| iuli104 a întrebat:

Salut,am si eu o problma la Metin2, la toate, cand intru in metin daca dau magiile sabie daca atac mob sau dau pur si simplu cu sabia mi se restarteaza PC-u, am mai avut problema asta nu stiu de la ce am reinstalat windowsu si dupa ce l-am reinstalat nu am mai jucat metin2 am jucat doar CS, dupa vreo 6 luni cam asa m-am reapucat de metin2 si numai se restarta deloc pana cand am reinstalat windowsu iar adica acuma, si iar se restarteaza, daca stie cine ce pot sa-i fac sa nu se mai restarteze INAFARA DE REINSTALAT WINDOWSU! Dau funda la raspunsu care va FUNCTIONA!

2 răspunsuri:
| FilipGameplay a răspuns:

Pai eu cred ca trebuie sa te duci cu unitatea la un profesionist cu calculatoarele si sa ii ceri sa iti aspire praful din unitate! Si mie mi s-a intamplat la fel!

| iuli104 explică (pentru FilipGameplay):

Am aspirat praful din unitate, temepraturile sunt de doua ori mai mici ca inainte dar tot se restarteaza...