| Edyyyyyyy a întrebat:

Salut,am si eu problema:Acum o vara mi-am cuparat o placa video nVIDA, A mers foarte bine pana cand acum 2 saptamani mi-am intstalat din nou win.7. a mers vreo 2 zile dupa care cand il aprind,ami aparae doar imaginea de la HP(firma PC-ului)si ramane cat ramane si apoi asi da restart si tot asa(NU merge sa ajung la desktop) de parca nu ar avea placa video, daca o bag pe cea onboard merge dar ca este mai mica decat nVIDIA...MA PUTETI AJUTA?

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Felicitari, bine ai venit in club. Si mie mi-a crapat pe 13 luna asta placa video si am trecut pe integrata. Daca mai are garantie, du-o la garantie. Daca nu, treci pe integrata si stringe bani de una noua...

| Edyyyyyyy explică (pentru KodrutZ):

Am garantie dar de ce s-a intamplat asta?happy?

| KodrutZ a răspuns (pentru Edyyyyyyy):

Pentru ca automobile. Se mai intimpla si de-astea, zi mersi ca s-a intimplat in garantie.