| dragoshica2 a întrebat:

Am si eu un admin pe un server de cs 1.6 si as vrea sa intreb cum pot sa aflu daca un jucator are aim, ca si atunci cand are wall si faci screenshot... Cum pot afla daca acel jucator are aim...

Răspuns Câştigător
| SilviuIulian2015 a răspuns:

Iti poti da seama foarte repede daca un player are aim.Atunci cand are aim pune tinta oriunde iar glontul sare direct in cap. Sper ca te-am ajutat.Bafta.

| xFlorin a răspuns (pentru SilviuIulian2015):

S-au daca nu sare la cap sare la corp depinde cum la setat acel player.

4 răspunsuri:
| SilviuIulian2015 a răspuns:

Connect: SaMp.DiaVoLa.Ro

| xXclaudiu23Xx a răspuns:

Salut! apasa Tab si acolo apar toti jucatori de pe server si la care scrie VIP

| xXclaudiu23Xx a răspuns (pentru xXclaudiu23Xx):

Scuze. am inteles admin