| r4uLLLLLL a întrebat:

Salut, am si eu un buget de 3000 de lei si vreau sa iau un desktop pc pentru gaming. In special pentru CS:GO. Pe care sa il rulez decent la 250-300 FPS, ceva idei, păreri?

3 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

- procesor: i3-4170
- placă video: GTX 750 Ti
- 8 GB RAM
- placă de bază: H97-HD3

2500 lei.
Tutoror le-am recomandat pc-ul ăsta rolling on the floor
Poți rula CS GO pe setările maxime posibile și GTA V în Medium-High.

| corinaeu00 a răspuns:

Buna! Iti recomand sa intri pe site (aici: http://bit.ly/1SktqFv) sa iti slectezi bugetul si sa faci o comparatie intre 2-3 sisteme, ca sa stii care este cel mai potrivit pentru tine!;)

| TheNiGhTCoReLV a răspuns (pentru corinaeu00):

Urat...Te-ai uitat la pret si component, cum poti sa recomanzi asa ceva?