| speeedy16 a întrebat:

Salut happy am si eu un cont de steam nu-i mai stiu mailu pe care am facut contul parola o stiu mi-am bagat iar windowsu si cand sa ma loghez imi cere un cod de siguranta care e trimis pe mail si eu nu stiu mailu cum pot sa fac sa aflu mailu care e la steam? Dau funda si ce vrea daca imi da un raspuns bun pentru asta

6 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Degeaba ai facut rost de username si password, daca detinatorul de drept nu doreste sa-ti impartaseasca codul de securitate pentru a te bucura de el. Nu, nu poti afla adresa de email de la el daca nu te poti loga pe el.

| speeedy16 explică (pentru Ronnix):

Faza e ca e contul meulaughing

| Ronnix a răspuns (pentru speeedy16):

Nu exista nicio modalitate prin care sa afli adresa de email. Iti sugerez sa verifici toate adresele de email pe care le stii pentru mesaje de la steam.

| AlexDinTimis a răspuns:

Eu in locul tau mi-as face alta adresa de e-mail si mi-as face cont pe steam cu adresa noua. Fa si tu asa fiindca este foarte usor. Bafta!

| Ronnix a răspuns (pentru AlexDinTimis):

Exact, este foarte usor sa faca ceea ce ai spus tu, insa va fi nevoit sa-si cumpere jocurile din nou pentru a le adauga pe NOUL CONT! In principiu... nu ar rezolva nimic.