| HeliosMetal a întrebat:

Am si eu un laptop mai vechi, nu prea am stat prea mult pe el si mi-am adus aminte acum de el. Problema este ca nu se conecteaza la internet. I-am pus cablul de net insa nimic, i-am reinstalat driverele, iar nimic. Care ar fi problema. mentionez ca el a fost fabricat special pentru windows 2000 (destul de vechi ), insa merge la fel de bine si pe XP. Care ar fi problema cu netul si ce sisteme de operare ar mai fi compatibile pe un astfel de laptop?

2 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Poate ti-ar fi de ajutor?
http://dorytutoriale.blogspot.ro/......ernet.html

Eu folosesc windows XP insa am internet wireless care se instaleaza si se conecteaza pe cont propriu

| Vvistula a răspuns:

Du-te la star- cauta connect to dai show all connection apoi in meniul din stanga dai creeare o conexiune noua si urmeaza fa-o prin brroadband modem cum o ai tu si apoi o sa mearga