| MihaiDanielDinPH a întrebat:

Am si eu un PC, si doresc sa stiu ce jocuri imi merg.Nu vreau Gta Sa/Most Wanted.
DAU FUNDA

Componente:
Intel(R) Pentinum(R) CPU 3.00 ghz (2 cpu's), ~3.00 ghz
Memory: 4096 MB Ram
Diretx Verios: DiretX 11
Carcasa HP
Placa video incorporata-256mb video: Intel(R) Q965/963 Express Chipset Family
Chip Type: Intel GMA 3000
Curent Display Mode: 1024 x 768 [32bit] [60ghz]
Driver Model: WDDM 1.1

Ms.Dau ffunda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca dai setarile pe low ar trebui sa iti mearga si gta 4 dar ai grija trebuie sa ai driverul de la placa video instalata si directx
1. Gta v
Crysis, max payne 2
Flatout 2 (mi-am pierdut copilaria jucand incontinuu jocul asta)
Return to Castle Wolfestein (am facut la fel ca cel de mai sus)
The walking dead (tot si toate episoadele, un joc cu poveste foarte bine legata si la asta am facut la fel ca cel de mai sus)
Funda ca nu am bani de CSGO si vreau sa imi iau jocul de pe magazinul TPU.

| MihaiDanielDinPH explică (pentru anonim_4396):

Ti-as da, dar nu imi merge gta v/gta 5 pentru ca minim-ul este de 512 mb video, am 256...

1 răspuns: