| 95airiwck a întrebat:

Am si eu un servar de Counter Strike 1.6 Hostat 24/24, Sloturi: 32, Mod: Normal. Cum as putea sa il populez?

2 răspunsuri:
| ChangeName a răspuns:

Primul pas ar fi a aduni multi admini.Al doilea ar fi sa il bagi pe o comunitate buna. Dupa sa incepi sa ii faci reclama pe site-uri forumuri etc..Si foarte important sa bagi boosturi (dropuri) sau daca nu sa tii tu si adminii tai redirecte.
Succes cu serverul!

| AvM94 a răspuns:

Prima data pune admini multi ca sa adune jucatori, posteaza-l pe diferite site-uri de cs. pe facebook da massuri in fiecare zi.