| gaming23 a întrebat:

Salut am și ieu un canal de YouTube la care fac gaming dacă mă puteți ajuta să distribuiți canalul meu peste tot asi fi foarte mulțumit nu am nici-un abonat am sa va las canalul meu de gaming aici il copiați daca nu merge sa intrați și distribuiți vă mulțumesc mă abonez și ieu la cei care de abonează la mine --) https://www.youtube.com/......?/playlist

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calitate video foarte proasta, filmulete nu au sunet.
Nu poti face canal de gameing cu jocuri pe telefon/tableta...
Lasa Youtube-ul si cauta alt hobby