| vladutzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Salut, am si o problema cu laptopul. Aseara functiona fara probleme si azi cand am incercat sa il deschid nu mai functiona. Practic nu se aude si nu se aprinde nimic pe ecran cand apas pe butonul de power. Precizez ca se aprinde led-ul ca si cum s-ar incarca. Am incercat sa schimb ramii si sloturile, sa pornesc fara baterie, l-am desfacut sa vad daca are vreo problema butonul de power praf sau daca e conectat cum trebui si...totul e perfect.
P.S. cu cateva zile inainte l-am curatat de praf (coolerul si pw unde mai avea) dar a mers bine pana aseara. Ce ar putea fi? Dau funda

1 răspuns:
| Puisorulfșy a răspuns:

Asa am patit si eu, dupa care i-am schimbat hard-ul si a mers.Nu sunt sigur care e problema la tine.